Power Next Enerji Fuarları 2016 | Demos Fuarcılık

Turkcell Superonline Uygulaması Üzerinden Kredi Kartı ile Fatura Ödeme

Kategori : YEŞİL TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM - Tarih : 16 Ağustos 2012

Turkcell Superonline aboneleri, yenilenen iPhone uygulaması ile son 12 dönem faturalarını görüntüleyip kota ve kullanım bilgilerini kolayca sorgulayabilecek ayrıca kredi kartı ile fatura ödemelerini de bu uygulama üzerinden yapabilecekler.

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, kullanıcılarının hayatına hız katan ve zaman kazandıran ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Turkcell Superonline, abonelerinin online işlemlerini diledikleri yerde rahatça yapabilmelerini sağlayan yeni uygulamasını iPhone ve iPad kullanıcılarının hizmetine sundu.

Türkiye’de mobil cihazla hem sabit internet kotasını sorgulama hem de kredi kartı ile online fatura ödeme imkanını ilk kez bir arada sunan Turkcell Superonline iPhone uygulamasını kullanan aboneler, fatura ve abonelik bilgileri görüntüleme, detaylı ses ve data kullanım bilgisi, kota sorgulama, ürün ve servis detayları, Online İşlem Merkezi şifre değişikliği gibi pek çok işlemi kolayca yapabilecekler.

Bu uygulama sayesinde birçok online işlemi iPhone ile diledikleri yerde ve zamanda gerçekleştirebilecek olan Turkcell Superonline aboneleri, böylece hem zamandan kazanacak hem de ses ve data kullanımlarını kontrol altında tutabilecekler.

Turkcell Superonline Hakkında (www.superonline.net)

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, Türkiye’nin evlere kadar saniyede 1000 Mb’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Fiber yayılım stratejilerini Türkiye’nin 2023 vizyonuna paralel olarak belirleyen Turkcell Superonline, 4 yılda 1 milyon 133 bin haneye fiber internet sunabilir hale gelen altyapısını daha da genişletmek için yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bireylere, kurumlara, ulusal ve uluslararası telekom operatörlerine ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunmaktadır. Fiber optik yatırımlarıyla Türkiye’yi dünyada evlere kadar  1000 Mbps internet hizmeti veren ilk 5 ülke arasına sokan Turkcell Superonline, uluslararası “Eve Kadar İnternet Konseyi” tarafından da örnek gösterilmektedir. Birçok ilke ve öncü çalışmaya imza atan  Turkcell Superonline, bireysel müşterilerine ses, data ve internet hizmeti vermektedir. Türkiye’de taşınan 10 sabit numaradan 8‘inin tercihi olan Turkcell Superonline, ses kullanıcılarına sabit ücret ödemeden her yöne avantajlı konuşma paketleri sunmaktadır.

Kaynak: EnerjiGazetesi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

WEC 2016 İstanbul

enerji verimliliği

   GÜNCEL KÖŞE YAZILARI

   TÜM KÖŞE YAZARLARIMIZ VE YAZILARI >>

HABER KATEGORİLERİ

ARAMA

Enerji İş İlanları & Kariyer

Enerji Kütüphanesi

E-HABER ABONELİĞİ İÇİN LÜTFEN E-POSTA ADRESİNİZİ GİRİNİZ" Kayıt Ol, Güncel Haberler E-Posta Adresine Gelsin... "

 Reklamlarınız İçin  info@enerjigazetesi.com